Kurs Weekendowy

Dla osób, które w tygodniu nie mają czasu uczęszczać na zajęcia, przygotowaliśmy nowe rozwiązanie.

Już teraz kursanci mogą zapisać się na kurs weekendowy, podczas którego wykłady teoretyczne odbywają się od piątku do niedzieli. Dzięki temu można z łatwością pogodzić obowiązki zawodowe i domowe wraz z nauką przepisów drogowych.

Zapewniamy odpowiednio dobraną tematykę zajęć teoretycznych, które obejmują m.in. ogólne zasady ruchu drogowego, technikę kierowania samochodem, eksploatację pojazdu czy zasady udzielania pierwszej pomocy podczas wypadku drogowego. Nauka odbywa się w komfortowych warunkach, w pełni wyposażonej sali. Podczas wykładów wykorzystujemy filmy instruktażowe i ilustrację, żeby przybliżyć uczestnikom typowe i te mniej typowe sytuacje w trakcie kierowania pojazdem.

Szkolenie praktyczne odbywa się wraz z doświadczonym instruktorem nauki jazdy. Po ich zakończeniu kursanci jeżdżą bezpiecznie oraz zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Dzięki temu zwiększa się szansa zdania państwowego egzaminu na prawo jazdy. Terminy jazd praktycznych ustalane są indywidualnie. Cały kurs można zrealizować nawet w ciągu 30 dni.