Kurs Rozszerzony

Kurs rozszerzony jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą nabyć jak najwięcej umiejętności praktycznych.

W tym kursie koncentrujemy się głównie na doskonaleniu techniki jazdy i najważniejszych manewrów podczas kierowania samochodem. Szkolenia te dostosowane są do wymogów, jakie pojawiają się podczas państwowego egzaminu na prawo jazdy.

Nauka praktycznej jazdy zostaje wydłużona aż o 8 godzin w porównaniu do kursu podstawowego. Dzięki temu uczestnicy tego kursu czują się znacznie pewniej jako uczestnicy ruchu drogowego. Może się to przełożyć na większą zdawalność państwowego egzaminu.

Kursanci mają możliwość odbycia szkoleń praktycznych zaraz po zakończeniu teoretycznych wykładów. Dodatkowo otrzymają materiały dydaktyczne, w których zawarte są niezbędne informacje potrzebne do nauki i przyswojenia zdobytej wiedzy.

Nasi instruktorzy zadbają, żeby jazda na mieście pokrywała się z najczęstszymi trasami egzaminacyjnymi. Ponadto nasz ośrodek dysponuje profesjonalnym placem manewrowym, na którym każdy z uczestników kursu będzie doskonalił techniki jazdy.

Gwarantujemy staranne i rzetelne przygotowanie naszych kursantów do egzaminu, zarówno wewnętrznego, jak i państwowego. Dzięki temu nie będą one stresujące! Serdecznie zapraszamy.