Kurs Indywidualny

Dla osób, które nie mają możliwości uczestniczenia w tradycyjnym kursie na prawo jazdy, przygotowaliśmy kurs indywidualny. 

Dzięki niemu nasi kursanci w dogodnym dla siebie terminie będą mogli uczęszczać na zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne.

Kurs ten jest zatem idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, uczących się bądź posiadających wiele obowiązków domowych.
Kurs indywidualny niczym nie różni się od pozostałych propozycji. Jego uczestnicy uzyskają niezbędną wiedzę, by móc z pozytywnym wynikiem zdać państwowy egzamin na prawo jazdy. Zajęcia praktyczne odbywać się będą na placu manewrowym oraz podczas jazdy na mieście.

 

Indywidualny kurs umożliwia efektywniejsze przyswojenie wiedzy. Uczestnik ma do dyspozycji instruktora nauki jazdy w dogodnym dla siebie dniu i godzinach.  Zapewniamy bowiem pełną swobodę w wyborze terminów. W ten sposób dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb i możliwości.

 

Podobnie jak w przypadku pozostałych kursów, również i ten zakończony jest egzaminem wewnętrznym. Podczas niego kursanci rozwiązują teoretyczny test na komputerze oraz wykonują określone zadania w trakcie jazdy samochodem. Dzięki temu można uzupełnić ewentualne braki teoretyczne lub praktyczne.